Něco o chalupě

Chalupa se nachází v klidné části lázeňské obce Velké Losiny v centru Jeseníků, na hranici pozemku protéká horský potok.

Chalupa je sto dvacet let stará, rekonstruovaná v r. 1998 s možností celoročního pronájmu.

Kolem domu je upravená zahrada s venkovním posezením, ohništěm, dětským domečkem, ovocnými stromy a keři. Sto padesát metrů od domu je konec obce s travnatými stráněmi a jehličnatými lesy.

Objekt nabízí společenskou místnost s rozkládací sedačkou, vybavenou kuchyň s kachlovými kamny (kuchyňská linka, plynový sporák, mikrovlnka, myčka) a čtyři ložnice.

Chalupa je vybavena plynovým topením, pitnou a užitkovou vodou, koupelnou s vanou, WC, elektřinou, infrasaunou a wifi. Dále je možné využití lyžárny a úschovy kol ve stodole.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 2 až 11 osob ve 4 ložnicích. Ložnice a pokoje: 3 ložnice dvojlůžko, 1 ložnice dvojlůžko + 1 válenda, společenská místnost s rozkládací sedačkou - dvojlůžko.

Sociální zařízení: koupelnu s vanou, WC. Vytápění: plynové ústřední topení, kachlová kamna. Doprava, parkování: parkování u objektu, příjezd po asfaltové silnici až k chalupě, v zimě udržováno.

Stravování

bez stravy, možnost vlastního vaření, v okolí restaurace, obchody, večerky.

Vybavení chalupy

2x kuchyňská linka, 2x plynový sporák, 1x mikrovlnka, 1x myčka, 1x lednice s mražákem, wifi, plazmová televize, venkovní posezení s ohništěm.

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 12.000,- Kč

Letní sezona: 12.000,- Kč

Mimo sezonu: 9.000,- Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 4.000,- Kč

Letní sezona: 4.000,- Kč

Mimo sezonu: 3.500,- Kč

Silvestr - máme ještě volno 24000,- Kč Kauce 5.000,-

Velikonoce 10000,- Kč Kauce 5.000,-